دکتر آزیتا ناصری
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان و نازایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، آدرس، بلوار آیت الله کاشانی به سمت صادقیه، بین اتوبان ستاری و خیابان حسن آباد(روبروی پارک زنبق) ساختمان افرا، طبقه 5، واحد507
نشانی دکتر آزیتا ناصری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر آزیتا ناصری با تخصص زنان، زایمان و نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 15:00 تا 19:00
  • دوشنبه از 15:00 تا 19:00
  • چهارشنبه از 15:00 تا 19:00
شماره تلفن‌ها
وب‌گاه‌ها
دیگر - جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی - دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران - عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان - عضو انجمن علمی جراحی های کمتر تهاجمی (لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی) زنان

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا ناصری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر آزیتا ناصری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.