دکتر علی ابراهیمی
آشناسازی کوتاه زیرگرایش: جراحی پلاستیک، زیبایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان ملاصدرا، بین خیابان شیخ بهایی و اتوبان شهید دکتر مصطفی چمران، ساختمان پزشکان آریا، شماره 218، طبقه 4، واحد 16
نشانی دکتر علی ابراهیمی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر علی ابراهیمی با تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • پنج‌شنبه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر - دکتر علی ابراهیمی متولد سال 1348 در کرمان - تحصیلات متوسطه در شهر کرمان - ورود به رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز - دانشنامه بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان - دانشنامه بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران - استاد تمام گروه جراحی پلاستیک وزیبایی، فک و صورت وجراحی میکروسکوپی - فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی وجراحی های اندوسکوپی زیبایی # سوابق و افتخارات - عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبائی - عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبائی اروپا و آسیا - عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران - چاپ بیش از 70 مقاله در نشریات بین المللی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر علی ابراهیمی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر علی ابراهیمی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.