دکتر محمد رضا شفیعی
آشناسازی کوتاه زیرگرایش: جراحی پلاستیک، زیبایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، میدان کاج، بلوار سعادت آباد، نبش کوچه ششم، جنب مسکن خانیران
نشانی دکتر محمد رضا شفیعی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر محمد رضا شفیعی با تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی در جدول پایین آورده شده است.

  • دوشنبه از 17:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 20:00
  • جمعه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر محمدرضا شفیعی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در سال 1349 در شهر تهران به دنیا آمد. وی مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1374 از دانشگاه عولم پزشکی شهید صدوقی دریافت کرد. دکتر شفیعی در سال 1379 با مدرک تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و در سال 1389 با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ‌التحصیل شد. # سوابق و افتخارات - عضو هیات علمی دانشگاه علبوم پزشکی کرمانشاه - عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی تهران - ریاست دپارتمان جراحی پلاستیک (جراحی فک و صورت) و مدیر گروه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد رضا شفیعی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر محمد رضا شفیعی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.