فرزانه چوبساز
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان و نازایی؛ تکمیل گرایش: فوق تخصصی نازایی و IVF
خدمات
نشانی
تهران، تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بین شیراز و شیخ بهایی، ساختمان 109، واحد 501
نشانی فرزانه چوبساز
هفته کاری

ساعت کاری فرزانه چوبساز با تخصص زنان، زایمان و نازایی؛ فوق تخصصی نازایی و IVF در جدول پایین آورده شده است.

  شماره تلفن‌ها
  وب‌گاه‌ها
  دیگر سرکار خانم دکتر فرزانه چوبساز، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دارای فلوشیپ نازایی از کانادا و پزشک نمونه استان کرمانشاه می باشند. سرکار خانم دکتر فرزانه چوبساز در سال 1365 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند و سپس در سال 1369 با تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل گردیدند. دکتر چوبساز دارای فلوشیپ نازایی از دانشگاه McGill (مونترال کانادا) می باشند. دکتر چوبساز تحقیقات ارزشمندی در زمینه نازایی، IVF و لاپاراسکوپی ارائه کرده اند. دکتر فرزانه چوبساز مسئول راه اندازی مرکز نازایی معتضدی در استان کرمانشاه می باشند و چندین سال به عنوان پزشک نمونه استان کرمانشاه انتخاب گردیدند. ایشان همچنین عضو انجمن نازایی ایران و انجمن زنان ایران می باشند. دکتر فرزانه چوبساز در شهر کرمانشاه و تهران مطب دارند و خدمات درمانی به بیماران ارائه می نمایند که برخی از این خدمات شامل: - درمان نازایی - انجام لقاح خارج از رحم (IVF) - میکرواینجکشن (لقاح خارج از رحم) - PGD - IUI - مشاوره قبل از بارداری - مراقبت های دوران بارداری و زایمان - انجام جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته، - هیستروسکوپی تشخیصی و درمانی - کلیه اعمال جراحی در رابطه با نازایی - غیره می باشد. دکتر چوبساز اقدامات تشخیصی و جراحی های خود را در بیمارستان های بیستون کرمانشاه و بیمارستان های گاندی و نیکان تهران انجام می دهند. شعار دکتر فرزانه چوبساز در زمینه سلامت و بهداشت: " پیشگیری بهتر از درمان" اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می‌توانید در ادامه پروفایل خانم دکتر فرزانه چوبساز مشاهده نمائید. - کاندید جهت ICSI (میکرواینجکشن) و ICSI تعیین جنسیت پسر یا دختر - انجام اعمال جراحی هیسترکتومی برداشتن رحم. لاپاراسکوپی (کیست تخمدان .فیبرم .آندومتریوز) لاپاراتومی هیسترسکوپی واژینال هیسترکتومی کورتاژ تشخیصی کولپوسکوپی - سزارین دکتر فرزانه چوبساز جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی فلوشیپ نازایی از کانادا پزشک نمونه استان کرمانشاه چندین سال مسئول راه اندازی مرکز نازایی معتضدی در استان کرمانشاه

  این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی فرزانه چوبساز است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم فرزانه چوبساز در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

  به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

  به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.