دکتر سهیلا داور
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان و نازایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، پاسداران، نبش نیستان هفتم، مرکز خرید پاسداران، طبقه 2، واحد 2
نشانی دکتر سهیلا داور
هفته کاری

ساعت کاری دکتر سهیلا داور با تخصص زنان، زایمان و نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 16:00 تا 19:00
  • دوشنبه از 16:00 تا 19:00
  • چهارشنبه از 16:00 تا 19:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر سهیلا داور متخصص زنان و زایمان و نازایی و فارغ التحصیل از دانشگاه تهران با حدود سی سال تجربه می باشد،وی با تجربه ای چند ساله در زمینه زنان، زایمان و نازایی تخصص و تجربه ی خود را در اختیار مراجعین محترم قرار داده و پیشینه ی کاری ایشان سرشار از تولد نوزادانی است که بدون هیچ مشکل و یا تشخیص اشتباه به دنیا آمده اند .درمان نا باروری یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده توسط دکتر دکتر سهیلا داور متخصص زنان است که شانس باروری زوجین را برای داشتن فرزندی سالم و زیبا افزایش می دهد .

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا داور است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر سهیلا داور در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.