فروغ برهانی
آشناسازی کوتاه کارشناس مامایی ، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
خدمات
نشانی
خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، میدان جانباز، بلوار جانباز، جانباز 2، شهید توکلی 8، پلاک 101 زنگ پارکینگ، موسسه پرتو یوگا
نشانی فروغ برهانی
هفته کاری

ساعت کاری فروغ برهانی با تخصص کارشناس مامایی ، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 16:00 تا 20:00
  • دوشنبه از 16:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 16:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر - حتما قبل از مراجعه وقت بگیرند در غیر اینصورت پاسخگو نیستم - عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی - 25 سال سابقه مطب مامایی - کارشناس ارشد روانشناسی بالینی - عضو رسمی انجمن یوگای کشور - مدرس یوگا - مدرس یوگا بارداری

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی فروغ برهانی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم فروغ برهانی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.