دکتر سهیلا بخشی
متخصص: زنان، زایمان، نازایی؛ تکمیل گرایش: ivf و ART
دکتر سهیلا بخشی
آشنایی کوتاه: متخصص: زنان، زایمان، نازایی؛ تکمیل گرایش: ivf و ART
زمینه‌های کاری: ویزیت بیماران زنان و نازایی، iui، ivf، تعیین جنسیت، سونوگرافی واژینال، sis، پاپ اسمیر، کرایوتراپی، پایپل آندومتر، اعمال جراحی سرپایی، لیزر جهت جوانسازی و لیفتینگ واژن و صورت و اسکار اعمال جراحی، هیستروسکوپی، عمل زیبایی واژن، جراحی های زنان، مشاوره تغذیه و رژیم غذایی جهت تعیین جنسیت و کاهش وزن
⚫️ فلوشیپ ivf و ART از آلمان ⚫️ دیپلمای تخصصی زیبایی ولیزر از کانادا ⚫️ سابقه کار در زمینه زنان،زایمان نازایی از سال 1373 ⚫️ کار در بخش جراحی زنان و ivf در بیمارستان رضوی از سال 1385 ⚫️ قرارداد با مرکز نازایی رایان ⚫️ سابقه کار در زمینه لیزر و زیبایی در تورنتو ( کانادا) ازسال 2018 تا 2021
نشانی: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین چهارراه خیام و گلریز، ساختمان نگین 1، طبقه اول
شماره تماس پذیرش: 05137676268
شماره تماس پذیرش: 05137663686
شماره تماس واتساپ: 09937738672
پیوندها: اینستاگرام،
فرستادن به دوستان
این نقشه، آدرس دکتر سهیلا بخشی متخصص زنان، زایمان، نازایی؛ ivf و ART در شهر مشهد است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس دکتر سهیلا بخشی
ساعت کاری دکتر سهیلا بخشی
« هفته گذشته
هفته آینده »
دریافت نوبت دیدار
برای آگاهی از هزینه ویزیت، کارنامه (رزومه) و نوبت گرفتن از دکتر سهیلا بخشی با شماره‌های گفته شده، تماس بگیرید.
زمان درخواست شده برای نوبت دیدار، زمان حضور بیمار در مطب شخصی یا درمان‌گاه است که پس از پذیرش بیمار، زمان ویزیت به او گفته می‌شود.
خواهش می‌شود پیش از مراجعه حضوری با شماره تلفن گفته شده، هماهنگی کنید.
روزهای دردسترس برای گرفتن نوبت دیدار، حداکثر 1 روز کاری آینده بر پایه هفته کاری گفته شده است. اگر همه روزهای دردسترس پر شده است و امروز، روز کاری بر پایه هفته کاری است، در پایان ساعت کاری به سامانه برای گرفتن نوبت دیدار بیایید.
به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر سهیلا بخشی را خواهید داشت.
موتور جست‌وجوی پجشگی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger