دکتر سهیلا بخشی
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان، نازایی؛ تکمیل گرایش: ivf و ART
خدمات
نشانی
خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین چهارراه خیام و گلریز، ساختمان نگین 1، طبقه اول
نشانی دکتر سهیلا بخشی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر سهیلا بخشی با تخصص زنان، زایمان، نازایی؛ ivf و ART در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 16:00 تا 20:00
  • یک‌شنبه از 16:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 16:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 16:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
وب‌گاه‌ها
دیگر - فلوشیپ ivf و ART از آلمان - دیپلمای تخصصی زیبایی ولیزر از کانادا - سابقه کار در زمینه زنان،زایمان نازایی از سال 1373 - کار در بخش جراحی زنان و ivf در بیمارستان رضوی از سال 1385 - قرارداد با مرکز نازایی رایان - سابقه کار در زمینه لیزر و زیبایی در تورنتو ( کانادا) ازسال 2018 تا 2021

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا بخشی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر سهیلا بخشی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.