الهیار طاهری
آشناسازی کوتاه متخصص: پوست، مو، زیبایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، نبش 18 شرقی ساختمان یاس، طبقه 2 واحد 5، کلینیک فریال
نشانی الهیار طاهری
هفته کاری

ساعت کاری الهیار طاهری با تخصص پوست، مو، زیبایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • پنج‌شنبه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر الهیار طاهری متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرمانشاه به دنیا امد. وی مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1382 از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دریافت کرد. دکتر طاهری در سال 1386 با مدرک تخصص پوست، مو و زیبایی . کسب بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ‌لتحصیل شد. # سوابق و افتخارات - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش از سال 1391 تا کنون - چاپ بیش از 20 مقاله داخلی و خارجی # هم‌کاری با مرکزهای - بیمارستان خانواده تهران - بیمارستان امام رضا

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی الهیار طاهری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم الهیار طاهری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.