دکتر محمدرضا جعفری
آشناسازی کوتاه متخصص: کلیه و مجاری ادراری (ارولوژی)
خدمات
نشانی
تهران، تهران، نیاوران، سه راه مژده، خیابان مقدسی، نبش امیر احمدی زمانی، پلاک 2، طبقه اول، واحد 2
نشانی دکتر محمدرضا جعفری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر محمدرضا جعفری با تخصص کلیه و مجاری ادراری (ارولوژی) در جدول پایین آورده شده است.

  شماره تلفن‌ها
  وب‌گاه‌ها
  دیگر - دکتر محمدرضا جعفری از جراحان برتر کلیه و مجاری ادراری ایران و تهران که دارای دوره تکمیلی سکشوال و ترمیمی تناسلی از ژنو سوییس و همچنین عضو انجمن ارولوژی اروپا و کانادا می باشند. همچنین ایشان در زمینه جراحی های ناحیه تناسلی شامل: پروتز، افزایش طول و افزایش قطر دارای سابقه ی مکبی می باشد و در این زمینه از معدود متخصصین کشور و دارای سابقه جراحی های متعدد در این زمینه می باشد.

  این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدرضا جعفری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر محمدرضا جعفری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

  به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

  به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.