کلینیک توانبخشی بهسا
آشناسازی کوتاه فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، طب فیزیکی، اورتوپدی، نورولوژی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، خیابان مجد، پلاک 10، واحد 1
نشانی کلینیک توانبخشی بهسا
هفته کاری

ساعت کاری کلینیک توانبخشی بهسا با تخصص فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، طب فیزیکی، اورتوپدی، نورولوژی در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 09:00 تا 19:00
  • یک‌شنبه از 09:00 تا 19:00
  • دوشنبه از 09:00 تا 19:00
  • سه‌شنبه از 09:00 تا 19:00
  • چهارشنبه از 09:00 تا 19:00
  • پنج‌شنبه از 09:00 تا 19:00
شماره تلفن‌ها
وب‌گاه‌ها
دیگر - مرکز توانبخشی بهسا با مدیریت دکتر بهنوش قادری (با بیش از بیست سال سابقه کار در حیطه های مختلف توانبخشی و دکترای فیزیولوژی قلب و عروق و تنفس) در قالب یک تیم توانبخشی مجرب و متشکل از کارشناسان ارشد حوزه های مختلف توانبخشی، آماده ارائه بهترین خدمات درکوتاه ترین بازه زمانی می باشد. - این تیم با بهره گیری از بالاترین کیفیت و تکیه بر جدیدترین و بهترین متدهای استاندارد جهانی درمان، در محیطی کاملا متفاوت، خدمات خود را در حیطه های مختلف به کودکان و بزرگسالان ارائه می نماید.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک توانبخشی بهسا است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم کلینیک توانبخشی بهسا در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.