روانپزشکی و روانشناسی برنا
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان پیروزی، نرسیده به سه راه سلیمانیه، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه مشایخی، ساختمان شماره 599، طبقه پنجم، واحد 18/19/20، پلی کلینیک تخصصی توانبخشی برنا
نشانی روانپزشکی و روانشناسی برنا
هفته کاری

ساعت کاری روانپزشکی و روانشناسی برنا با تخصص در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 09:00 تا 20:00
  • یک‌شنبه از 09:00 تا 20:00
  • دوشنبه از 09:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 09:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 09:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
وب‌گاه‌ها
دیگر همکاران این واحد: - دکتر بیتا رزاقی زاده - دکتر حمید رهنمای حقیقت - دکتر لیلا خانی - مژگان بیات - زهرا نامنی - مریم ساجدی

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی روانپزشکی و روانشناسی برنا است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم روانپزشکی و روانشناسی برنا در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.