گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان)
درمان در کلینیک، هوم ویزیت( درمان در منزل)
گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان)
آشنایی: درمان در کلینیک، هوم ویزیت( درمان در منزل)
خدمات: ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان در کودکان و بزرگسالان اعم از اختلالات تاخیر زبان، طیف اتیسم، لکنت، کم شنوایی، اختلالات یادگیری پیش از مدرسه و دوران دبستان و اختلالات تلفظی و تولید صداهای گفتاری
⚫️ کارشناس ارشد گفتار درمانی ⚫️ نظام پزشکی 2703 ⚫️ مراجعه با وقت قبلی ⚫️ در دوران کرونا، حضور مراجعین با ماسک الزامی است و تمامی جلسات با پروتکل های بهداشتی اجرا میگردد. ⚫️ برای تمامی بیمه‌های درمانی نامه ارائه میشود‌.
نشانی: تهران، اتوبان رسالت غرب به شرق، ابتدای استاد حسن بنای جنوبی(مجیدیه جنوبی)، نبش کوچه طلوعی، مطب دکتر سراجی، زنگ 3
شماره تلفن کلینیک: 09023144304
شماره تماس هوم ویزیت: 09366317522
پیوندها: اینستاگرام، گفتاردرمانی مجیدیه،
هم‌رسانی با دوستان
این نقشه، آدرس گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) متخصص درمان در کلینیک، هوم ویزیت( درمان در منزل) در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
آدرس گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان)
ساعت کاری گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان)
« هفته گذشته
هفته آینده »
گرفتن نوبت دیدار
تجربه شما
فرستادن پیام
خواهش می‌شود پیش از دیدار با تلفن نوشته‌شده، تماس بگیرید.
به منظور با خبر شدن از رزومه، هزینه ویزیت، ساعت کاری، نوبت گرفتن از گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) با تلفن‌های نوشته‌شده، تماس بگیرید.
شما در این نمایه، دسترسی به پروفایل اینستاگرام، آدرس کانال تلگرام، آدرس مطب، رزومه و بیوگرافی پزشک، شماره تلفن مطب، نوبت‌دهی اینترنتی، برنامه حضور پزشک و دیگر راه‌های ارتباط با گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) را خواهید داشت.
گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) در اینترنت
گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) در دکتر بیگ گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) در دکتر ماهر گفتاردرمانی محمد معز شهرام نیا (کرمان) در کلیک دکتر
موتور جست‌وجوی پجشگی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger