گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا
گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا
آشنایی کوتاه:
زمینه‌های کاری: کاردرمانی جسمی و ذهنی کودک و بزرگسال در زمینه های(اختلالات تکاملی کودکان مثل اتیسم و بیش فعالی، اختلال یادگیری، تاخیر کلامی)، کاردرمانی یکپارچگی حسی، ادراکی_حرکتی، ذهنی_شناختی، بازی درمانی، گروه درمانی، اتاق تاریک، گفتاردرمانی، لکنت، کاردرمانی در سکته های مغزی و شکستگی ها
⚫️ مسئول فنی کادرمانی: امیر میراحمدی، سودا سرانجام ⚫️ مسئول فنی گفتاردرمانی: فاطمه اسمعیلی ⚫️ مرکز توانبخشی روشا با هدف ارتقاء سطح توانمندی افراد برآن است که با بهره گیری از دانش، تجربه و خرد جمعی و برخورداری از تجهیزات توانبخشی و آموزشی، خدمات خود را در دو حیطه کاردرمانی و گفتاردرمانی به کودکان و بزرگسالان ارائه نماید.
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی مترو شادمان، جنب اداره پست، ساختمان پزشکان فجر، پ 340، طبقه 4
شماره تماس پذیرش: 02166062238
شماره تلفن پذیرش: 02166099693
شماره تماس پذیرش: 09106646195
پیوندها: اینستاگرام، وب‌گاه، وب‌گاه،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا متخصص  در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا
ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا
« هفته پیش
هفته پس »
درخواست نوبت دیدار
نظر شما
ارسال کامنت
برای با خبر شدن از هزینه ویزیت، بیوگرافی، نوبت گرفتن از، ساعت کاری گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا با شماره‌های گفته‌شده، زنگ بزنید.
در این پروفایل، توانایی آشنایی با نوبت دهی اینترنتی، رزومه و بیوگرافی دکتر، روزهای کاری دکتر، شماره مطب، آدرس مطب، تلگرام، پروفایل اینستاگرام و دیگر راه‌های تماس با گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا را خواهید داشت.
لطفا پیش از مراجعه با شماره گفته‌شده، تماس بگیرید.
دامنه‌های دیگر گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا
گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا در خوب دکتر گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا در سرچ دکتر گفتاردرمانی و کاردرمانی روشا در آنلاین درمان
موتور جست‌وجوی پجشگی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger