دکتر فهیمه آبایی
آشناسازی کوتاه متخصص: دندانپزشک
خدمات
نشانی
تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، نبش ضلع جنوب غربی، جنب بانک ملت، ساختمان پزشکان طلا، طبقه اول، واحد 4
نشانی دکتر فهیمه آبایی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر فهیمه آبایی با تخصص دندانپزشک در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • پنج‌شنبه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر فهمیه آبائی جراح دندانپزشک - با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در کار دندانپزشکی با کیفیت بالا - دارای گواهینامه معتبر ایمپلنت از جهاد دانشگاهی - دارای سرتیفیکیت های معتبر از شرکت‌های آمریکایی و سوئیسی - دارای سرتیفیکیت زیبایی - کلیه خدمات در محیطی آرام و کاملا استریل، با وسایل و لوازم یکبار مصرف انجام می‌شود.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فهیمه آبایی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر فهیمه آبایی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.