دکتر امراله حسینی (مطب تهران)
آشناسازی کوتاه گوش حلق، بینی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی، ساختمان بازار ونک، طبقه چهار، واحد 402
نشانی دکتر امراله حسینی (مطب تهران)
هفته کاری

ساعت کاری دکتر امراله حسینی (مطب تهران) با تخصص گوش حلق، بینی در جدول پایین آورده شده است.

    شماره تلفن‌ها
    دیگر دکتر امرا... حسینی فارغ‌التحصیل مدرسه البرز تهران-1369 دانش‌آموخته دکترای پزشکی دانشگاه علوم‌ پزشکی شهید بهشتی (تهران) - 1379 دانش آموخته دکترای تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر وگردن از دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران) - 1384 عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران عضو انجمن راینولوژی ایران با فعالیت حرفه‌ای متمرکز بر حیطه «زیبایی صورت» به ویژه جراحی بینی با سابقه بیش از دو هزار عمل جراحی موفق

    این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر امراله حسینی (مطب تهران) است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر امراله حسینی (مطب تهران) در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

    به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

    به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.