دکتر فهیمه رمضانی تهرانی
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان و نازایی؛ تکمیل گرایش: غدد درون ریز، بهداشت باروری
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان 32، ساختمان یاس، طبقه سوم، واحد 301
نشانی دکتر فهیمه رمضانی تهرانی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر فهیمه رمضانی تهرانی با تخصص زنان، زایمان و نازایی؛ غدد درون ریز، بهداشت باروری در جدول پایین آورده شده است.

  • دوشنبه از 17:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 20:00
  • جمعه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
وب‌گاه‌ها
دیگر فلوشیپ پژوهشکده غدد درون ریز ، جراح و متخصص زنان و زایمان ، استاد زنان و زایمان ، مرکز تحقیقات اندوکرینولوژی تولید مثل ، پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم ، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فهیمه رمضانی تهرانی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر فهیمه رمضانی تهرانی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.