دکتر مریم احمری
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان، نازایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، بالاتر از پارکینگ طبقاتی ظفر، ساختمان حامد، پلاک 1349، واحد 12
نشانی دکتر مریم احمری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر مریم احمری با تخصص زنان، زایمان، نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • دوشنبه از 17:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 20:00
  • جمعه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر # سوابق تحصیلی - فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران # سوابق و افتخارات - دارای مدرک FMAS و DMAS - لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی - عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان - عضو جامعه لاپاراسکوپی جراحان # هم‌کاری با مرکزهای - بیمارستان کیان - بیمارستان فرمانیه - بیمارستان تریتا - بیمارستان ایرانشهر - بیمارستان سوم شعبان - بیمارستان پارسیان

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم احمری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر مریم احمری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.