دکتر علی سلوکی
آشناسازی کوتاه متخصص: جراحی عمومی؛ زیرگرایش: جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی متابولیک، چاقی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک روبروی بیمارستان ایرانمهر، بن بست مرشدی، ساختمان مهرآفرین، پلاک 17، طبقه 2، واحد 5
نشانی دکتر علی سلوکی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر علی سلوکی با تخصص جراحی عمومی؛ جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی متابولیک، چاقی در جدول پایین آورده شده است.

  • دوشنبه از 17:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 20:00
  • جمعه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر علی سلوکی فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی و رشته جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان مدرک فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی پیشرفته و مدرک جراحی چاقی و متابولیک خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نموده اند. ایشان از اعضای فعال بیمارستان حضرت رسول و عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی اروپا (IFSO) نیز می باشند.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر علی سلوکی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر علی سلوکی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.