دکتر امیرحسن نصیری
آشناسازی کوتاه متخصص: ریه بزرگسالان
نشانی
تهران، تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان برزیل، خیابان شمس لاهیجانی، نبش کوچه 11، پلاک 19
نشانی دکتر امیرحسن نصیری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر امیرحسن نصیری با تخصص ریه بزرگسالان در جدول پایین آورده شده است.

    شماره تلفن‌ها
    دیگر بورد تخصصی بیماری های دستگاه تنفسی و ICU از فرانسه فلوشیپ Respiratory assistance از دانشگاه Claude Bernard فرانسه فلوشیپ اونکولوژی توراسیک از دانشگاه Claude Bernard فرانسه فلوشیپ برونکوسکپی اینترونشنال از دانشگاه Saint-etienne فرانسه عضو دائم کالج پزشکان کانادا عضو انجمن متخصصین ریه فرانسه، آمریکا، اروپا

    این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسن نصیری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر امیرحسن نصیری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

    به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

    به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.