دکتر غلامحسین فاتحی
آشناسازی کوتاه متخصص: قلب، عروق
خدمات
نشانی
تهران، تهران، بزرگراه صیاد شیرازی شمال، خیابان صنایع، بعد از بیمارستان چمران، نرسیده به خیابان لنگری، پلاک 30، واحد 301، طبقه 3
نشانی دکتر غلامحسین فاتحی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر غلامحسین فاتحی با تخصص قلب، عروق در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • پنج‌شنبه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر غلامحسین فاتحی متخصص قلب و عروق در سال 1355 در شهر اردبیل به دنیا آمد. وی مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دریافت کرد. دکتر فاتحی در سال 1388 با مدرک متخصص قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ‌التحصیل شد و در سال 1394مدرک فلوشیپ (فوق تخصص) اینترونشنال کاردیولوژی (بالون- آنژیوپلاستی) را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرد. # سوابق و افتخارات - استادیار دانشگاه علوم پزشکی قزوین به مدت 3 سال - عضو انجمن اینترونشنال کاردیولوژی ایران - عضو انجمن قلب ایران

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین فاتحی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر غلامحسین فاتحی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.