دکتر داریوش آبرومند
آشناسازی کوتاه متخصص: جراحی دهان، فک، صورت
نشانی
تهران، تهران، میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پ 268، طبقه اول، واحد 9
نشانی دکتر داریوش آبرومند
هفته کاری

ساعت کاری دکتر داریوش آبرومند با تخصص جراحی دهان، فک، صورت در جدول پایین آورده شده است.

    شماره تلفن‌ها
    دیگر دکتر داریوش آبرومند متولد 1344 در شهر تهران متولد شدند. مقطع دیپلم را در سال 1362 اخذ نموده و از دانشگاه تهران در رشته دندانپزشکی در سال 1369 فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی دهان و فک و صورت از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. وی در حال حاضر در کلینیک شایان میرداماد مشغول به کار می باشند.

    این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر داریوش آبرومند است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر داریوش آبرومند در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

    به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

    به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.