دکتر احمد رضا رفعتی
آشناسازی کوتاه متخصص: جراح کلیه، مجاری ادراری؛ زیرگرایش: اندویورولوژی، لاپاراسکوپی پیشرفته
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، (عباسپور)، بالاتر از بیمارستان دی، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول
نشانی دکتر احمد رضا رفعتی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر احمد رضا رفعتی با تخصص جراح کلیه، مجاری ادراری؛ اندویورولوژی، لاپاراسکوپی پیشرفته در جدول پایین آورده شده است.

  • دوشنبه از 17:00 تا 20:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 20:00
  • جمعه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر - جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان - فوق تخصص اندویورولوژی (جراحی های بسته و لیزری) و لاپاراسکوپی پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی ایران # سوابق و افتخارات - دوره فوق تخصصی ناباروری در مرکز ناباروری رویان - عضو انجمن ارولوژی امریکا (AUA) و اروپا (EUA) - رتبه برتر بورد تخصصی اورولوژی

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد رضا رفعتی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر احمد رضا رفعتی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.