دکتر اکرم مهدی زاده شاهی
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان، نازایی؛ تکمیل گرایش: IVF، نازائی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت اله کاشانی، نبش نجف زاده فروتن، ساختمان بوستان، پلاک 13، طبقه 2، واحد 5
نشانی دکتر اکرم مهدی زاده شاهی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر اکرم مهدی زاده شاهی با تخصص زنان، زایمان، نازایی؛ IVF، نازائی در جدول پایین آورده شده است.

  شماره تلفن‌ها
  وب‌گاه‌ها
  دیگر در سال 1367 در رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد با رتبه 174 قبول شد . در سال 1376 در رشته زنان و زایمان وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شده و با عنایت و لطف پروردگار موفق به اخذ دکتری تخصصی در سال 1380 شده . همچنین در سال 1388 با کسب رتبه ممتاز موفق به اخذ مدرک فلوشیپ نازایی و ART و لاپاراسکوپی از پژوهشکده علمی صارم شده . سابقه کاری حدود 18 سال در رشته زنان و زایمان در شهر تهران و سابقه حدود 10 ساله در زمینه نازایی و لاپاراسکویی دارا می باشد

  این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر اکرم مهدی زاده شاهی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر اکرم مهدی زاده شاهی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

  به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

  به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.