دکتر مهتاب مرجانی
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان، زایمان، نازایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقه 3، واحد 304
نشانی دکتر مهتاب مرجانی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر مهتاب مرجانی با تخصص زنان، زایمان، نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 13:00 تا 15:00
  • یک‌شنبه از 15:00 تا 17:00
  • سه‌شنبه از 13:00 تا 17:00
  • چهارشنبه از 15:00 تا 17:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر مهتاب مرجانی در سال 1367 با رتبه 12 کنکور وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد. وی درسال 1376 دوره تخصصی زنان، زایمان و نازایی را شروع کرد و از سال 1380 به عنوان متخصص زنان، زایمان و نازایی مشغول به کار شد. دوره تکمیلی لاپاراسکوپی را در محضر دکتر عادل شروین فرا گرفت و دوره های هیستروسکوپی، کلپوسکوپی و کربوکسی تراپی را هم به طور تکمیلی گذراند. دکتر مرجانی عضو کمیته علمی انجمن زنان و مامایی ایران، عضو انجمن سرطانهای زنان، انجمن طب مادر و جنین و انجمن جراحان درون بین ایران است.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر مهتاب مرجانی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر مهتاب مرجانی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.