دکتر فریبا حیدری
آشناسازی کوتاه تکمیل گرایش: زنان، زایمان، نازایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان آزادی، تقاطع خوش و آذربایجان، ساختمان نگین آذربایجان، واحد 11 و 12
نشانی دکتر فریبا حیدری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر فریبا حیدری با تخصص زنان، زایمان، نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • سه‌شنبه از 17:00 تا 20:00
  • پنج‌شنبه از 17:00 تا 20:00
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر فریبا حیدری متخصص زنان، زایمان و نازائی در سال 1341 در شهر تهران به دنیا آمد. وی مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1374 ازدانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرد. دکتر حیدری در سال 1377 با مدرک تخصص زنان، زایمان و نازائی از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ‌التحصیل شد و دوره فلوشیپ نازائی را در سال 1382 در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراند. # سوابق و افتخارات - ریاست بیمارستان لولاگر به مدت 10 سال - دبیر کمیته مرگ مادر دانشگاه علوم پزشکی ایران - پزشک مهمان در بیمارستان ایرانیان دبی به مدت 7 سال # هم‌کاری با مرکزهای - بیمارستان بهمن - کلینیک ناباروری امید

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا حیدری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر فریبا حیدری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.