دکتر ساسان دبیری
آشناسازی کوتاه متخصص: گوش، گلو، بینی، جراحی سر، گردن
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ششم
نشانی دکتر ساسان دبیری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر ساسان دبیری با تخصص گوش، گلو، بینی، جراحی سر، گردن در جدول پایین آورده شده است.

  شماره تلفن‌ها
  وب‌گاه‌ها
  دیگر جراح و متخصص گوش، گلو، بینی، سر و گردن و قاعده جمجمه - فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی تهران - دریافت دانشنامه دکترای تخصصی گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن در سال 1388 از دانشگاه علوم پزشکی تهران # سوابق و افتخارات - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امیراعلم - دانشیار بخش گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن - کارشناس ارشد یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی - چاپ بیش از 20 مقاله خارجی و 2 مقاله داخلی - همکاری در تالیف و چاپ دو کتاب تخصصی در زمینه بیماریهای گوش - دریافت جایزه آموزشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران در نوزدهمین جشنواره ابن سینا - عضو هیات تحریریه مجلات پزشکی نوین پزشکی و Acta Medica Iranica # هم‌کاری با مرکزهای - بیمارستان دی - بیمارستان امیراعلم - بیمارستان عرفان نیایش

  این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر ساسان دبیری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر ساسان دبیری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

  به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

  به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.