سلمان اسلامی
آشناسازی کوتاه متخصص: اورولوژی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، کوچه شهید نظری، روبروی MRI دکتر اطهری، ساختمان زهره، (پلاک 50)، طبقه 5، واحد 16
نشانی سلمان اسلامی
هفته کاری

ساعت کاری سلمان اسلامی با تخصص اورولوژی در جدول پایین آورده شده است.

    شماره تلفن‌ها
    دیگر دکتر سلمان اسلامی دارای بورد تخصصی اورولوژی و متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی عضو انجمن اورولوژی آسیا و اروپا # هم‌کاری با مرکزهای - بیمارستان پارسیان - بیمارستان خاتم‌الانبیا تهران - بیمارستان جم

    این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی سلمان اسلامی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم سلمان اسلامی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

    به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

    به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.