دکتر علیرضا محبی
آشناسازی کوتاه گوش حلق، بینی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان آفریقا، خیابان صانعی، پلاک 1، ساختمان نور، طبقه پنجم، واحد 18
نشانی دکتر علیرضا محبی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر علیرضا محبی با تخصص گوش حلق، بینی در جدول پایین آورده شده است.

    شماره تلفن‌ها
    دیگر دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی آمریکا عضو انجمن گوش و حلق و بینی ایران عضو مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن دکتر علیرضا محبی در سال 1382 از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده و از همان زمان فعالیت خود را بعنوان عضو هیئت علمی در بیمارستان رسول اکرم و فیروزگر آغاز نمود. از سال 1384 بعنوان مسئول دوره کوتاه مدت رینولوژی واز سال 1389 بعنوان مسئول فلوشیپ رینولوژی مشغول بکار میباشد. دوره های تکمیلی جراحی زیبایی بینی ٬جراحی آندوسکوپیک سینوس وقاعده جمجمه را در آمریکا ٬اطریش و انگلیس گذرانده است.زمینه اصلی فعالیت و تحقیق وی جراحی زیبایی بینی وصورت ٬جراحی آندوسکوپیک سینوس و قاعده جمجمه وتست های Objective اندازه گیری مقاومت راه هوایی بینی می باشد.

    این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا محبی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر علیرضا محبی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

    به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

    به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.