شنوایی شناسی و سمعک الیاد
خدمات
نشانی
تهران، تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، روبروی تقاطع شهید مخبر، مجتمع درمانی شبانه روزی الیاد، طبقه چهارم
نشانی شنوایی شناسی و سمعک الیاد
هفته کاری

ساعت کاری شنوایی شناسی و سمعک الیاد با تخصص در جدول پایین آورده شده است.

  شماره تلفن‌ها
  وب‌گاه‌ها
  دیگر ((پذیرش با تعیین وقت قبلی می باشد)) - گروه شنوایی شناسی پژواک88 با توجه به تجربه 12 ساله در زمینه ادیولوژی عمومی و نیز تجربه 8 ساله در زمینه ادیولوژی و توانبخشی شنوایی تخصصی نوزاد و کودک، اقدام به راه اندازی کلینیکهای ویژه نوزادان و کودکان نموده و با تجهیز کلینیکهای خود به تجهیزات مدرن و به روز، تمامی تستهای شنوایی مربوطه را در سه کلینیک (شرق و غرب تهران) ارائه می دهد.

  این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی شنوایی شناسی و سمعک الیاد است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم شنوایی شناسی و سمعک الیاد در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

  به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

  به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.