کاردرمانی کوشا
کاردرمانی کوشا
آشنایی کوتاه:
خدمات: کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی، بازی درمانی، موسیقی درمانی، کاردرمانی مبتنی بر پردازشگر هوشمند، مشاوره ویژه فرزند پروری
کاردرمانی کوشا با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه توانمندسازی کودکان و نوجوانان و با کادری مجرب این آمادگی را دارد که برای کمک به رفع اشکالات جسمی، ذهنی، درکی، حرکتی، رفتاری و ارتباطی کودکان و نیز تلاش برای به حداقل رساندن مشکلات فرزندان شما، همراه و مشاور شما باشد. همکاران ما در این کلینیک سعی دارند با استفاده از علوم روز توانبخشی و کاردرمانی، گامهای اساسی در راستای توانمندسازی کودکان و نوجوانان بردارند.
آدرس: تهران، خیابان اسدآبادی، (یوسف آباد)، ابتدای خیابان چهارم، پلاک 3
شماره تماس نوبت دهی: 02188919230
شماره تماس نوبت دهی: 02188953676
شبکه‌های اجتماعی: وب‌گاه، تلگرام، اینستاگرام،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی کاردرمانی کوشا متخصص  در شهر تهران است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی کاردرمانی کوشا
ساعت کاری کاردرمانی کوشا
« هفته گذشته
هفته آینده »
گرفتن نوبت دیدار
نگاه شما
فرستادن دیدگاه
شما در این جا، توانایی آشنایی با نوبت‌گیری اینترنتی، روزهای کاری دکتر، آدرس مطب، پروفایل اینستاگرام، رزومه و بیوگرافی دکتر، شماره تلفن مطب، آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های تماس با کاردرمانی کوشا را خواهید داشت.
برای اطلاع از هزینه ویزیت، نوبت گرفتن از، رزومه، ساعت کاری کاردرمانی کوشا با تلفن‌های گفته‌شده، تماس بگیرید.
پیش از دیدار با شماره تلفن نوشته‌شده، هماهنگی کنید.
مطب‌ها و مرکزهای متمایز
مهدیه سادات متولیان کاردرمانی و گفتاردرمانی لبخند مهدیه سادات متولیان (محله کرمان) مهدیه سادات متولیان (مجیدیه جنوبی) توانبخشی حس خوب ( مرزداران ) کاردرمانی فرناز فرشچی ( بیمه )
مطب‌ها و مرکزهای توصیه شده
دکتر فرناز صالحی دکتر کیانوش غیور نجف آبادی دکتر بایک نکویی دکتر منصوره خلیلی دکتر حسین زائری آقمشهدی دکتر علی اکبر خوشخونژاد
کاردرمانی کوشا در اینترنت
کاردرمانی کوشا در دکترفارسی کاردرمانی کوشا در کال پزشک کاردرمانی کوشا در کلیک درمان
موتور جست‌وجوی پجشگی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger