دکتر فرناز شیخ نواز جاهد
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان و زایمان و نازایی
نشانی
تهران، تهران، خیابان آزادی، خیابان بهبودی، نرسیده‌به ستارخان، نزدیک کوچه بقال باشی، ساختمان پردیس، طبقه 4، واحد 4
نشانی دکتر فرناز شیخ نواز جاهد
هفته کاری

ساعت کاری دکتر فرناز شیخ نواز جاهد با تخصص زنان و زایمان و نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:00 تا 19:00
  • دوشنبه از 17:00 تا 19:00
  • سه‌شنبه از 17:00 تا 19:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 19:00
شماره تلفن‌ها
دیگر بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی مراقبت های دوران بارداری، مشاوره، تشخیص و درمان نازایی مشاوره تعیین جنسیت جنین، تست سلامت جنین تنظیم خانواده (IUD، مشاوره و...) درمان انواع بیماری های مقاربتی و زخم های تناسلی (کرایو تراپی) انواع جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان سونوگرافی مراقبت و معاینات دوره های سلامت زنان پاپ اسمیر به روش Thin prep ارائه گواهی سلامت

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز شیخ نواز جاهد است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر فرناز شیخ نواز جاهد در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.