دکتر سیده فاطمه سیدی
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان و زایمان و نازایی
نشانی
تهران، تهران، تهرانپارس، خیابان 188 شرقی، ساختمان پزشکان 107، طبقه 4
نشانی دکتر سیده فاطمه سیدی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر سیده فاطمه سیدی با تخصص زنان و زایمان و نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 17:30 تا 18:30
  • سه‌شنبه از 17:30 تا 18:30
شماره تلفن‌ها
دیگر عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مدرک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک درمان سواستفاده مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران مدرک لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده فاطمه سیدی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر سیده فاطمه سیدی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.