گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
شعبه یک
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
آشنایی: شعبه یک
زمینه‌های کاری: درمان لکنت، مشکلات تلفظ، تاخیر در شروع گفتار، اختلالات گفتار مربوط به بزرگسالان، درمان اختلالات گفتار مربوط به کودکان، اختلالات حنجره و صدا، عکس برداری از حنجره، سکته مغزی، درمان کودکان بیش فعال و دچار نقص توجه، تست هوش، بازی درمانی، نوروفیدبک، جلسات افزایش توجه و رفتار درمانی، درمان دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری، ضعف در خواندن، ضعف در نوشتن، ضعف در ریاضی، مشاوره و روانشناسی، مشاوره در مشکلات کودک، مشاوره در استرس و اضطراب، استروبوسکوپی حنجره، عکس از حنجره
مدیریت:دکتر ناصر زارعی شمس آبادی(آسیب شناس گفتار و زبان)
آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، قبل از زمزم، کوچه مسجدالرضا، (35)، ساختمان 99، طبقه B
شماره تلفن پذیرش: 03136633123
شماره تلفن پذیرش: 09130795736
لینک‌ها: وب‌گاه، اینستاگرام، تلگرام،
اشتراک‌گذاری نمایه
این نقشه، نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت متخصص شعبه یک در شهر اصفهان است. در اینجا آماده پذیرایی، ویزیت، معاینه و ارایه خدمات به شما بیماران گرامی هستند.
نشانی گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
ساعت کاری گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت
« هفته گذشته
هفته آینده »
درخواست نوبت دیدار
نوشتن تجربه شما
ثبت پیام
به منظور آگاه شدن از بیوگرافی، ساعت کاری، نوبت گرفتن از، هزینه ویزیت گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت با شماره‌های نوشته‌شده، زنگ بزنید.
در این نمایه، توانایی آشنایی با تلگرام، رزومه و بیوگرافی پزشک، پیج اینستاگرام، روزهای حضور دکتر، شماره تلفن مطب، آدرس مطب، نوبت دهی اینترنتی و دیگر راه‌های تماس با گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت را دارید.
لطفا قبل از دیدار با شماره گفته‌شده، هماهنگی کنید.
ناحیه‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (چهارباغ بالا) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (دروازه شیراز) گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت (شیخ صدوق)
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دیگر وب‌سایت‌ها
گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دیجی دکتر گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در دیجی پزشک گفتاردرمانی و مرکز تصویر برداری حنجره پایتخت در آنلاین دکتر
موتور جست‌وجوی پجشگی همه‌ی بهره‌های این سامانه را دارد.
Telegram Messenger