دکتر رویا طاهری
آشناسازی کوتاه روانشناس
خدمات
نشانی
فارس، شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 1، مجتمع پزشکی اهورا، طبقه 3، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی و نوروفیدبک
نشانی دکتر رویا طاهری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر رویا طاهری با تخصص روانشناس در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 15:00 تا 21:00
  • یک‌شنبه از 15:00 تا 21:00
  • دوشنبه از 15:00 تا 21:00
  • سه‌شنبه از 15:00 تا 21:00
  • چهارشنبه از 15:00 تا 21:00
  • پنج‌شنبه از 09:00 تا 14:00
شماره تلفن‌ها
وب‌گاه‌ها
دیگر - کد نظام : 8532 - روانشناس، مشاور خانواده و نوروتراپ - مدیریت مرکز تخصصی مشاوره و نوروفیدبک سلامت در شیراز - عضو انجمن و نظام مشاوره و روانشناسی کشور - بنیانگذار درمان نوروفیدبک و بیوفیدبک در جنوب کشور - تالیف و ترجمه بیش از 8 جلد کتاب روانشناسی - سخنران و برگذارکننده همایش های مختلف روانشناسی - دارای مدرک بین المللی نوروفیدبک و بیوفیدبک - دارای مدرک معتبر نوروساینس از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران - شروع فعالیت حرفه ای از سال 90 تا کنون - دارای بیش از 500 ساعت گواهی آموزشی معتبر از سازمان نظام و علوم پزشکی و بهزیستی کشور

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر رویا طاهری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر رویا طاهری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.