دکتر عاطفه گرگین کرجی
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان و زایمان و نازایی؛ تکمیل گرایش: لاپاراسکوپی پیشرفته، اندومتریوز؛ زیرگرایش: جراح زنان و زایمان
نشانی
تهران، تهران، قلهک، خیابان شریعتی، نزدیک، خیابان یخچال، مرکز ناباروری ابن سینا، درمانگاه اندومتریوز
نشانی دکتر عاطفه گرگین کرجی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر عاطفه گرگین کرجی با تخصص زنان و زایمان و نازایی؛ لاپاراسکوپی پیشرفته، اندومتریوز؛ جراح زنان و زایمان در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 09:00 تا 13:00
  • سه‌شنبه از 09:00 تا 13:00
شماره تلفن‌ها
دیگر # سوابق تحصیلی - دکترای عمومی  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 1380 - تخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی ایران 1389 - فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته پژوهشگاه ابن سینا جهاد دانشگاهی شهید بهشتی

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر عاطفه گرگین کرجی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر عاطفه گرگین کرجی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.