دکتر پرویندخت حیدری
آشناسازی کوتاه متخصص: زنان و زایمان و نازایی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، صادقیه، میان میدان اول و دوم صادقیه، روبه‌رو مرکزخرید کیمیا، پلاک 749
نشانی دکتر پرویندخت حیدری
هفته کاری

ساعت کاری دکتر پرویندخت حیدری با تخصص زنان و زایمان و نازایی در جدول پایین آورده شده است.

  • یک‌شنبه از 16:00 تا 18:30
  • دوشنبه از 16:00 تا 18:30
  • سه‌شنبه از 16:00 تا 18:30
  • چهارشنبه از 16:00 تا 18:30
  • شنبه از 16:00 تا 18:30
شماره تلفن‌ها
دیگر سرکار خانم دکتر پرویندخت حیدری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. خانم دکتر حیدری دوره فوق تخصص نازایی را در بیمارستان صارم گذرانده اند. ایشان عضو انجمن زنان و مامایی ایران می باشند.  از جمله فعالیت های ایشان در این حوزه: مراقبت های دوران بارداری و زایمان، درمان نازایی، درمان مشکلات قاعدگی، بیماری های عفونی و مقاربتی زنان، درمان مشکلات دوران یائسگی، پیشگیری و تشخیص سرطان های زنان و درمان مشکلات و بیماری های مربوط به پستان، رحم، تخمدان و غیره و انجام انواع جراحی های زنان مانند کولپوسکوپی، هیستروسکوپی ولاپاراسکوپی، می باشد. خانم دکتر پرویندخت حیدری اقدامات تشخیصی و جراحی های خود را در بیمارستان های آزادی و لاله در شهر تهران انجام می دهند. خانم دکتر حیدری عضو هیئت مدیره بیمارستان آزادی و عضو انجمن زنان و مامایی ایران می باشند. هزینه ویزیت با بیمه 35000 تومان میباشد.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر پرویندخت حیدری است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر پرویندخت حیدری در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.