دکتر حسین تقوی
آشناسازی کوتاه متخصص: گوش حلق و بینی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، خیابان شریعتی، بالاتراز میرداماد، کنار ایستگاه مترو شریعتی، خیابان مینا، پلاک 6، واحد 6، طبقه 3
نشانی دکتر حسین تقوی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر حسین تقوی با تخصص گوش حلق و بینی در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 16:30 تا 19:00
  • دوشنبه از 16:30 تا 19:00
  • چهارشنبه از 16:30 تا 19:00
شماره تلفن‌ها
دیگر متولد سال 1346 و فارغ التحصیل رشته پزشکی با رتبه نخست در سال 1371 از دانشکده پزشکی دانشگاه جندی شاپور است. در سال 1376 با اخذ رتبه دوم آزمون بورد تخصصی گوش، گلو و بینی فارغ التحصیل و از آن زمان به عنوان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن، مشغول به کار هستند. علایق ایشان بیشتر در زمینه انجام جراحی زیبایی بینی و جراحی های ترمیمی سر و صورت می باشد. # هم‌کاری با مرکزهای - نیکان - مرکز جراحی آلفا بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند معاینه پزشک غیرقابل پیش‌بینی است. خواهشمندیم صبور باشید.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین تقوی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر حسین تقوی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.