دکتر کرامت اله ترابی
آشناسازی کوتاه متخصص: جراحی عمومی
خدمات
نشانی
تهران، تهران، میدان ونک، آغاز جهان کودک، (حقانی)، خیابان گاندی، نزدیک کوچه 20، ساختمان پزشکان 142 گاندی، طبقه 1، واحد 13
نشانی دکتر کرامت اله ترابی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر کرامت اله ترابی با تخصص جراحی عمومی در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 18:00 تا 19:30
  • سه‌شنبه از 18:00 تا 19:30
  • چهارشنبه از 20:00 تا 20:30
شماره تلفن‌ها
دیگر دکتر کرامت‌اله ترابی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از سال 1371 به‌طور تخصصی در زمینه جراحی‌ ترمیمی سوختگی فعالیت می‌کند. # هم‌کاری با مرکزهای - شهید مطهری - خاتم الانبیاء

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر کرامت اله ترابی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر کرامت اله ترابی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.