دکتر احمدرضا تافتاچی
آشناسازی کوتاه متخصص: اورولوژی؛ تکمیل گرایش: اندرولوژی، لاپاراسکوپی؛ زیرگرایش: جراحی کلیه
نشانی
تهران، تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی درمانگاه بقیه‌الله، پلاک 193، واحد 3
نشانی دکتر احمدرضا تافتاچی
هفته کاری

ساعت کاری دکتر احمدرضا تافتاچی با تخصص اورولوژی؛ اندرولوژی، لاپاراسکوپی؛ جراحی کلیه در جدول پایین آورده شده است.

  • شنبه از 17:00 تا 19:00
  • دوشنبه از 17:00 تا 19:00
  • چهارشنبه از 17:00 تا 19:00
شماره تلفن‌ها
دیگر جناب آقای دکتر احمدرضا تافتاچی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری هستند، ایشان علاوه بر تخصص در این زمینه دارای مدرک فلوشیپ در رشته اندرولوژی و لاپاراسکوپی هم می باشند. جناب آقای دکتر احمدرضا تافتاچی مدرک عمومی خود را از دانشگاه حاجت تپه آنکارا در سال 1384 اخذ نموده اند.

این برگه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدرضا تافتاچی است. برای دیدن خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان‌هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پجشگی طراحی و ارایه شده است. هرچند ممکن است هنوز ویژگی رزرو نوبت از همه مراکز گفته‌شده شدنی نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر احمدرضا تافتاچی در ارایه نوبت گیری از درگاه های گفته‌شده بوده است.

به طور معمول شما در این برگه توانایی دیدن رزومه، آدرس مطب، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام و آدرس کانال تلگرام و دیگر راه‌های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می‌باشد را خواهید داشت.

به زودی با فعال شدن توانایی «پرسش و پاسخ پزشکی» ویژگی دیدن دیدگاه دیگر بیمارها و دیدن پرسش و پاسخ‌های درمانی عمومی نیز در این برگه شدنی خواهد بود.